Kontakty

Jesteś na stronie kontaktowej Ghost Team. Tutaj dowiesz się, jak skontaktować się z naszą administracją i twórcami portalu. W tej kategorii możesz zamówić opinię, korzystając z poniższego formularza, wskazując interesujący Cię temat lub pytanie ze szczegółowym opisem.

Chcemy natychmiast powiadomić odwiedzających nasz portal:

  • Nie publikujemy linków do zewnętrznych zasobów dla pieniędzy, nie publikujemy niestandardowych artykułów z linkami do twoich zasobów. Nie angażujemy się w usługi barterowe w celu wymiany linków, ich wdrażania lub nabywania artykułów. Prosimy webmasterów i dyrektorów generalnych, aby nie kontaktowali się z nami w sprawie tych problemów.
  • Kierownicy witryn stowarzyszonych – nie trać czasu na tworzenie propozycji biznesowych i obsypywanie e-mailemami. Nasza strona ma już projekty i zasoby partnerów, które szanujemy i z którymi współpracujemy. Wyślij informacje o swoim zasobie, ze szczegółowymi szczegółami technicznymi: funkcje, przewagi konkurencyjne itp.
  • Instytucje regulacyjne – w przypadku wykrycia zabronionych danych na naszej stronie internetowej prosimy o poinformowanie administracji za pomocą tego kwestionariusza. Wszystkie wskazane problemy zostaną naprawione jak najszybciej.

Aby się skontaktować, użyj powyższego adresu e-mail, czatu online lub formularza kontaktowego.